قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

کنترل هوشمند سیستم سرمایش و گرمایش

کنترل سیستمهای سرمایش و گرمایش اگر با تنظیم دمای محیط در موقعیت و ساعات مختلف همراه گردد می تواند ضمن صرفه جویی مناسب در هزینه های انرژی، راحتی و آسایش بسیاری را با خود به دنبال داشته باشد.


با استفاده از نرم افزار هوشمند و انعطاف پذیر خانه هوشمند ویساپ می توانید صفحات متناسب با هر سیستم را تعریف نموده و با برنامه ریزی دقیق محیطی آرام و دلپذیر را بوجود آورید. بطور مثال می توان حالات مختلف دمایی را برای خواب، میهمانی، صرف غذا، مسافرت، جلسات، ورزش و… تعریف کرد که بصورت خودکار و در ساعات تعریف شده اعمال گردند.کنترل سیستمهای سرمایش و گرمایش اگر با تنظیم دمای محیط در موقعیت و ساعات مختلف همراه گردد می تواند ضمن صرفه جویی مناسب در هزینه های انرژی راحتی و آسایش بسیاری را با خود به دنبال داشته باشد.

 

در سیستم خانه هوشمند ویساپ (Visap) بدلیل به کار گیری و استفاده از تجهیزات کمپانی لوکسون (Loxone) که برترین و با کیفیت ترین برند فعال در صنعت هوشمند سازی منازل و اماکن می باشد می توان کلیه سیستمهای سرمایش و گرمایش مانند داکت اسپلیت، فن کوئل، کولر آبی، گرمایش از کف و …. را بدون هیچگونه محدودیت در تعداد و مدل کنترل و برنامه ریزی نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *