قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

مراحل انجام یک پروژه

شش گام یک پروژه

ما گام به گام در طراحی و برنامه ریزی پروژه خانه هوشمند شما را پشتیبانی میکنیم.با در نظر گرفتن بسیاری از مسائل،از مراحل برنامه ریزی اولیه تا پیاده سازی آن ، راهنمایی و پشتیبانی از حقوق شما می باشد.
برنامه ریزی

همراه با مشاوران ما، شروع به ترسیم ویژگی هایی که میخواهید خانه هوشمندتان داشته باشد ، کنید.علاوه براین،میتوانید از مزیت پشتیبان اضافی رایگان تیم برنامه ریز پروژه استفاده کنید.

اولین نکته : اولین قدم پیدا کردن یک مشاور کاربلد است که شما را دربررسی خانه ی شما و کشف فرصت های خوب برای تبدیل کردن آن به یک خانه هوشمند کمکتان کند.شرکت ما میتواند به شما بگوید که دقیقا چه ماژول هایی مناسب برای شماست یا به معادلی از آن نیاز دارید.اگر خود بدون راهنما این کار را انجام میدهید ، حتما به صفحه نمونه کار ها و چک لیست سازنده توجه کنید.

کابل کشی و نصب

مهم ترین چیز بعد از برنامه ریزی در نظر گرفتن سیم کشی است. بدون برنامه ریزی و کابل کشی مناسب،ممکن است بعد از آن نتوان بعضی از توابع را اجرایی کرد!ما به شما توصیه میکنیم ساختار سیم کشی ستاره ای را انتخاب کنید و از کابل CAT 7استفاده نمایید.

تست پیکربندی

تمام تنظیمات ورودی ها وخروجی ها روی نرم افزار رایگان پیکربندی انجام میشود.برای جلوگیری از خرابی های ناشی از سیم کشی نادرست، از حالت راه اندازی در پیکربندی استفاده نمایید.درنتیجه درستی تمام ورودی ها و خروجی ها چک میشود.

پیکربندی

با سیم کشی صحیح ،میتوانید پیکربندی قدرتمندی داشته باشید،بلوک های توابع در پیکربندی به شما در راه اندازی توابع مهم کاربردی کمک خواهند کرد.

وقت انجام پروژه!

بسته های هوشمند را درب منزل دریافت کنید و میتوانید تصور کنید کلید های منزل جدید و هوشمند در دستان دارید .حداقل شما درباره توابعی که میخواهید در خانه پیاده سازی کنید مانند طبقه بندی گرما و روشنایی خودکار اطلاعاتی دارید و با پیاده سازی آنها خانه هوشمند خود را آماده کنید.

بررسی و بهینه سازی

شما با باز کردن بسته های هوشمند تقریبا وارد خانه هوشمند خود شده اید.و چه خوب است در هر مرحله اجرایی از تیم پشتبانی ما کمک بگیرید تا تنظیمات بهینه تری را برای خانه هوشمندتان تنظیم کنید.