قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

منزل

 

homep

 

homep

سایبان : برای جلوگیری از آسیب ناشی از طوفان و تابش مسقیم آفتاب از سایبان استفاده میشود.با داشتن قابلیت موتوری سایبان کنترل از راه دور آن آسان میشود.شما میتوانید سایبان خود را با توجه به زاویه تابش خورشید و شرایط آب و هوایی سفارشی کنید.

homep

تهویه و تهویه مطبوع : برای ارائه شرایط مناسب زندگی در یک خانه هوشمند ،سیستم هوشمند تهویه،گرمایش و تهویه مطبوع را بطور کامل تضمین میکند.این ترکیب ،صورتحسابهای مصرف انرژی را کاهش میدهد درحالی که شما در هر یک از قسمتهای خانه خود بسیار راحت هستید.

homep

استخر : ما راه حل های کاملی برای تعمیر و نگهداری استخر و کنترل خانه یا کسب و کار شما ارائه میدهیم. مخزن آب ، روشنایی استخر ، پوشش استخر و سیستم های تصفیه را کنترل و خودکار میکند.فسیستم هوشمند شما را از هرگونه نشت آب و یا اختلال در عملکرد لوازم استخر، به شما اطلاع می دهد.

homep

سنسور باران : سنسور باران ،ریزش باران را تشخیص می دهد و حالت امنیتی خاصی را برای خانه شما ایجاد میکند.مثلا درها و پنجره های باز را می بندد.وقتی بارش برف یا باران نزدیک باشد،سیستم هوشمند بطور خودکار تمام ورودی های فضای باز را میبندد تا خانه شما را از هرگونه صدمه حفظ کند . علاوه بر حفاظت، سنسور باران نیز می تواند برای یک ایستگاه آب و هوا شخصی استفاده شود.

homep

شارژراتومبیل های برقی : ما، خانه هوشمند آماده برای آینده پیشنهاد میدهیم!ایستگاه شارژ،برای شارژ اتومبیل های برقی از انرژی مازاد خانه شما یا از سیستم انرژی خورشیدی استفاده میکند.خانه هوشمند شما حتی بهترین زمان شارژ ماشین را بسته به جریان الکتریکی در آن زمان را میداند .

homep

حسگر حضور : حسگر حضور میتواند هر جنبش و حرکت انسانی را در اتاق تشخیص دهد! علاوه بر امنیت و کنترل دسترسی،حسگر حضور را میتوان با روشنایی،تهویه مطبوع و..یکپارچه کرد.

homep

حسگر دود : امنیت خانه ،بیشترین اهمیت را برای ما دارد و حسگر دود ما ،شما را مطمئن میسازد که خانواده شما از خطر آتش و دود خطرناک، در امان هستند.اگر آتش سوزی یا دودی رخ دهد،بلافاصله شما را از طریق تماس اضطراری ،با خبر میسازد.

homep

ریموت کنترل : خانه هوشمند خود را از هر مکانی با استفاده از نرم افزار روی گوشی هوشمند خود ،تبلت یا کامپیوتر کنترل و مدیریت کنید.با نرم افزار ، کنترل کلیه ویژگی های خانه هوشمند تان ،داده ها و تنظیمات آن را بدون هیچ مشکلی در دست بگیرید.

homep

موسیقی : ما سیستم پخش موسیقی هوشمند را برای خانه یا محل کسب و کار شما فراهم کرده ایم.هریک از اعضای خانه میتوانند به آهنگ مورد علاقه خود در هر زمان گوش دهندو متناسب با خلق و خو،نورپردازی و آلبوم های موسیقی را بصورت آنلاین انتخاب کنند.

homep

سایه : ما سایه هوشمند را پیشنهاد میکنیم تا در تابستان خنکی و در زمستان صرفه جویی کارآمدی در مصرف انرژی را برای خانه شما به ارمغان آورد.

homep

سرمایش گرمایش هوشمند : ما دمای راحت در هر یک از اتاق های خانه هوشمند را فراهم میکنیم.با استفاده از سیستم پیشرفته وهوشمند گرمایشی و خنک کننده ،سیستم هوشمند رویه کارآمد برای تنظیم کردن شرایط مناسب اتاق های مختلف را یاد میگیرد!

homep

انرژی تجدید پذیر : هزینه های انرژی بطور مداوم در حال افزایش است.ما راه حلی برای مدیریت کارآمد ارئه میدهیم از جمله استفاده از انرژی خورشیدی برای مصرف برق و گرمایشی خانه.شما حتی میتوانید برای هر دستگاه خانه خود تعریف کنید چه مقدار حق استفاده از برق را دارد.

homep

درب پارکینگ : با تابع حافظه ،شما را از مهمان ناخوانده ومزاحمان محافظت میکنیم.اگر درب پارکینگ در هنگام غروب باز بماند،به شما هشدار خواهد داد تا اقدام مورد نظرتان را انجام دهید.شما در هر مکان و در هر زمان از طریق برنامه میتوانید از وضعیت پارکینگ خود مطلع شوید.

homep

سنسور باد : آیا علاقه مند به وضعیت آب و هوای اطراف خانه خود هستید؟آیا دوست دارید خانه خود را از شر بادهای پرگردوغبار حفظ کنید؟پس باید با سنسور باد آشنا شوید.یکپارچگی این سنسور با سرور سیستم هوشمند،بروز هر طوفانی را پیش بینی کرده و سریعا سایبان ها را جمع میکند ،پنجره ها را میبندد و از خانه شما محافظت میکند.

homep

سنسور شکستن شیشه : این سنسور شکستگی شیشه پنجره های شما را تشخیص می دهد.این سنسور امنیتی پیشرفته برای خانه یا محل کار شما میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.هنگامی که یک پنجره ترک برمیدارد از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما هشدار میدهد.

homep

دسترسی : دسترسی به خانه ،برای مالک آن بسیار امن و آسان می باشد.شما میتوانید قسمتی از خانه خود یا شرکت تان برای اطمینان بیشتر دسترسی ها را محدود کنید!با استفاده از یک کلید الکترونیکی،در صورت نیاز ، سیستم امنیتی خانه خود را تغییر دهید

homep

هشدار : مطمئن باشید ما ، در همه زمان از خانه هوشمند شما محافظت میکنیم!وقتی دور ازخانه خود هستید،سیستم امنیتی خانه شما بطور خودکار فعال میشود. علاوه بر این،میتوانید از حسگر آشکارساز حضور و چراغ ها برای امنیت بیشتر استفاده نمایید!

homep

حسگر درب /پنجره : در خانه هوشمند قطعه ای امنیتی به درب و پنجره های خانه وصل می شود.این اتصالات هوشمند کمک میکنند تا ویژگی های خانه هوشمند از جمله امنیت ،حرارت،خنک کننده،تهویه و… تکامل یابد.ما توصیه میکنیم از این سنسور برای خانه خود استفاده کنید.

homep

دکمه های هوشمند : همراه با نرم افزارهای ویساپ، دکمه ها ابزاری بسیار مفید برای کنترل دستی ویژگی ها و سناریو های خانه هوشمند شما بحساب می آیند. دکمه ها برای کنترل روشنایی،پرده،پخش موسیقی و سناریو خاص یک اتاق و بیشتر!دکمه ها دسترسی خیلی بیشتری در مقایسه با کلید های سنتی نور برای شما فراهم میکند و باعث می شود که کنترل خانه هوشمند شما ساده تر شود.

homep

حسگر دما : ویساپ برای کنترل دما در خانه یا شرکت شما راه حل هایی هوشمندانه ای ارائه میدهد. با استفاده ترکیبی از دامپرها وحسگرهای دما، ویساپ شرایط کنترل دمای مقرون به صرفه و مبتنی بر ترکیب نواحی مختلف برای شما ایجاد میکند.

homep

موسیقی : ویساپ سیستم پخش موسیقی هوشمند را برای خانه یا محل کسب و کار شما فراهم کرده است.هریک از اعضای خانه میتوانند به آهنگ مورد علاقه خود در هر زمان گوش دهند و متناسب با خلق و خو، نورپردازی و آلبوم های موسیقی را بصورت آنلاین انتخاب کنند.

homep

روشنایی :در خانه هوشمند ویساپ کنترل روشنایی طبق نظر و خواسته شما خصوصی سازی میشود و  ایجاد صحنه ای مناسب برای هر مکان از منزل را رقم میزند و با استفاده از امکان تعریف سناریو، میتوانید اولویت های خود را در روشنایی مشخص کنید.

مدیریت انرژی : با ویساپ ،هزینه قبض های مصرف هرگونه انرژی (برق،گازو..) از طریق مدیریت کارآمد لوازم خانگی، کاهش می یابد. با پیکربندی آسان و فعال کردن لوازم خانگی ، با فشار یک دکمه !